Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Nabízíme > Projekční činnost

Projektová činnost ve výstavbě

Projektová činnost ve výstavbě zahrnuje veškerou nutnou inženýrskou činnost v rámci realizace stavby. Díky naší projektové činnosti ve výstavbě získáte odhad celkových nákladů stavby, projekční řešení včetně návratnosti a proveditelnosti, dopady stavby na životní prostředí a podobně. Co se týče stavitelství, je projektová činnost ve výstavbě velice důležitým prvkem celého procesu. Jedná se o vypracování všech důležitých dokumentů pro realizaci stavby. Před každou stavbou si nechte určitě udělat projektovou činnost ve výstavbě. Vyhnete se tak všem nepříjemným problémům.

Obsah projektové činnosti ve výstavbě:

  • Návrh koncepce celkového projekčního řešení
  • Vypracování provozních řádů staveb
  • Vypracování dokumentace pro územní řízení
  • Vypracování dokumentace pro posouzení dopadu stavby na životní prostředí
  • Vypracování dokumentace pro stavební povolení
  • ....a další

Inženýrská činnost

V rámci projektové činnosti ve výstavbě naše firma nabízí kvalitní inženýrskou práci. Ta je rozdělena do určitých fází podle druhu samotné výstavby. Projektová činnost ve výstavbě a inženýrská činnost by měla v první řadě zlepšit pozici klienta při plánování projektu a organizaci výběrových řízení.

Stavba a projektování

Každá dobře a rychle postavená nemovitost je skvěle naplánována. Přesně to je důvod, proč existuje služba projektové činnosti ve výstavbě. Kvalitní projektová činnost ve výstavbě vždy významným způsobem sníží náklady a čas potřebný k realizaci stavby.