Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Historie a současnost

Historie a tradice

Historie firmy sahá až do 50. let minulého století, kdy ještě jako státní podnik s více než tisíci zaměstnanci zajišťovala jak podporu důlní činnosti, tak výstavbu občanské vybavenosti pro celý region. Po privatizaci v 90. letech proběhla postupná transformace až do současné právní formy, ve které je firma od roku 1999. Pod novým názvem společnost nejen navázala na tradice a zkušenosti, ale také rozšířila své pole působnosti od staveb průmyslových a občanských, po stavby dopravní a vodohospodářské.

Současnost

V současnosti je firma jednou z nejvýznamnějších stavebních firem Karlovarského kraje, se silným a stabilním postavením na trhu. Společnost úspěšně realizuje stavby různého druhu, nejčastěji formou generálních dodávek v rozsahu i stovek milionů Kč.

Zajišťuje komplexní dodávky staveb od projekční fáze, přes zajištění veškerých povolení, po samotnou realizaci díla.

Základem firmy je tým více než 100 kmenových zaměstnanců s mnohaletými zkušenostmi a výbornými odbornými znalostmi.

Společnost je vybavena a přizpůsobena k provádění stavebních prací bez územního omezení, disponuje vlastní nákladní dopravou a mechanizací (nejen pro zemní práce), půjčovnou stavebního nářadí a vybavením pro výstavbu tradičními i moderními technologiemi.

Při realizaci staveb je kladen důraz na dosažení nejvyšší kvality díla. Pro části staveb, které vyžadují specializované znalosti, vždy vybíráme prověřené subdodavatele.

V nabídkách za odpovídající cenu nabízíme nadprůměrnou kvalitu, krátké termíny realizace a dlouhodobé záruky. U prověřených investorů nabízíme také finanční spoluúčast na překlenutí nedostatku finančních prostředků v průběhu výstavby.

Firma vlastní průmyslový areál o celkové rozloze cca 15 ha. V areálu se nachází desítky objektů pro podnikatelskou činnost. Firma část areálu sama využívá a zbytek pronajímá dalším subjektům, které tyto objekty užívají jako výrobní, skladovací, obchodní či kancelářské prostory.