Česky English
bss
home
email
phone
phone

Fulltextové vyhledávání

Kontakt

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.

Adresa:
Chebská 53, 356 58 Sokolov

IČ: 25233866
DIČ: CZ25233866
vedená u Krajského soudu v Plzni oddíl C vložka 11266

Te.: +420 352 467 260
E-mail: mail@bss-so.cz
Datová schránka: bigszj9
Číslo účtu: 693509001/5500 (Raiffeisenbank)

Vedení společnosti

Ing. Paparega Miroslav
Společník - Jednatel

miroslav.paparega@bss-so.cz

Vedral Martin
Společník - Jednatel

martin.vedral@bss-so.cz

Ing. Šihovcová Monika
Společník - Jednatel

monika.sihovcova@bss-so.cz

Zimová Hana
Sekretářka

+420 777 736 593
hana.zimova@bss-so.cz

Obchodně technický úsek

Ing. Paparega Pavel
Vedoucí OTÚ

+420 734 258 992
pavel.paparega@bss-so.cz

Ing. Michálek Roman
Hlavní technolog

+420 777 736 598
roman.michalek@bss-so.cz

Novák Tomáš
Technolog

+420 727 934 497
tomas.novak@bss-so.cz

Větrovec Jiří
Technolog

+420 731 501 846
jiri.vetrovec@bss-so.cz

Ing. Turoci Bartolomej
Technolog

+420 777 740 213
bartolomej.turoci@bss-so.cz

Ing. Krolop Josef
Hlavní rozpočtář

+420 777 736 595
josef.krolop@bss-so.cz

Sobotková Eva
Rozpočtář

+420 777 740 207
eva.sobotkova@bss-so.cz

Soukup Jan
Technolog - nabídky

+420 777 740 206
jan.soukup@bss-so.cz

Výrobní úsek

Ing. Linha Petr
Vedoucí výroby

+420 777 740 217
petr.linha@bss-so.cz

Duludis Christos
Stavbyvedoucí

+420 777 740 208
stavbyvedouci@bss-so.cz

Vetchý Jiří
Stavbyvedoucí

+420 777 740 205
jiri.vetchy@bss-so.cz

Fischer Robert
Stavbyvedoucí

+420 777 740 212

Fix Josef
Stavbyvedoucí

+420 777 741 037
josef.fix@bss-so.cz

Winkler Robin
Řidič

+420 777 736 597

Rožnovjak Alois
Vedoucí půjčovny

+420 777 736 596
pujcovna@bss-so.cz

Nedorostek Tomáš
Asistent stavbyvedoucího

+420 734 757 676

Úsek doprava a mechanizace

Bláha Miloslav
Vedoucí úseku doprava a mechanizace

+420 777 740 211
miloslav.blaha@bss-so.cz

Veseleňáková Marcela
Administrativa

+420 733 748 628
doprava@bss-so.cz

Ekonomický úsek

Ing. Čech Jiří
Ekonom

+420 777 740 216
jiri.cech@bss-so.cz

Kolářová Michaela
Ekonom

+420 731 501 849
michaela.kolarova@bss-so.cz

Novotná Zdeňka
Mzdová účetní, personalistka

+420 777 740 210
novotna2@bss-so.cz

Správa nemovitostí

Benoni Robert
Správce areálu

+420 725 196 960
robert.benoni@bss-so.cz

Oršulová Dagmar
Ubytovna

+420 777 740 214
dagmar.orsulova@bss-so.cz

Paikrt Milan
Údržba bss

+420 731 501 842

Krejčí David
H centrum

+420 777 005 072
info@hcentrumsokolov.cz

Lát Jiří
Údržba Ural

+420 720 167 203
jiri.lat@bss-so.cz

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
bss