Česky English
bss
home
email
phone
phone

Fulltextové vyhledávání

 

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.

Chebská 53, 356 58 Sokolov

IČ: 25233866, DIČ: CZ25233866

vedená  u Krajského soudu v Plzni oddíl C vložka 11266 

 

tel.: +420 352 467 260

email: mail@bss-so.cz                                                                                                            

Bankovní spojení: Raiffeisenbank

Číslo účtu: 693509001/5500

 

Datová schránka: bigszj9

 

 

Kontakty 

 

 

Vedení společnosti

Jméno

Funkce

Mobil

email

Ing. Paparega Miroslav

Společník - Jednatel

-

miroslav.paparega@bss-so.cz

Vedral Martin

Společník - Jednatel

-

martin.vedral@bss-so.cz

Ing. Šihovcová Monika

Společník - Jednatel

-

monika.sihovcova@bss-so.cz

Zimová Hana

Sekretářka

777 736 593

hana.zimova@bss-so.cz

 

Obchodně technický úsek

Jméno

Funkce

Mobil

email

Ing. Paparega Pavel

Vedoucí OTÚ

734 258 992

pavel.paparega@bss-so.cz 

Ing. Michálek Roman

Hlavní technolog

777 736 598

roman.michalek@bss-so.cz

Novák Tomáš

Technolog

727 934 497

tomas.novak@bss-so.cz 

Větrovec Jiří

Technolog

731 501 846

jiri.vetrovec@bss-so.cz

Ing. Turoci Bartolomej 

Technolog

777 740 213

bartolomej.turoci@bss-so.cz 

Ing. Krolop Josef

Hlavní rozpočtář

777 736 595

josef.krolop@bss-so.cz

Sobotková Eva

Rozpočtář

777 740 207

eva.sobotkova@bss-so.cz

Soukup Jan

Technolog - nabídky

777 740 206

jan.soukup@bss-so.cz

 

Výrobní úsek

Jméno

Funkce

Mobil

email

Ing. Linha Petr

Vedoucí výroby

777 740 217

petr.linha@bss-so.cz

Duludis Christos

Stavbyvedoucí

777 740 208

stavbyvedouci@bss-so.cz

Vetchý Jiří

Stavbyvedoucí

777 740 205

jiri.vetchy@bss-so.cz   

Fischer Robert

Stavbyvedoucí

777 740 212

 

Fix Josef 

Stavbyvedoucí

777 741 037

josef.fix@bss-so.cz 

Winkler Robin

Řidič

777 736 597

 

Rožnovjak Alois

Vedoucí půjčovny

777 736 596

pujcovna@bss-so.cz

Nedorostek Tomáš 

Asistent stavbyvedoucího

734 757 676

 

 

Úsek doprava a mechanizace

Jméno

Funkce

Mobil

email

Bláha Miloslav 

Vedoucí úseku doprava a mechanizace

777 740 211

miloslav.blaha@bss-so.cz 

Veseleňáková Marcela 

Administrativa

733 748 628

doprava@bss-so.cz

 

Ekonomický úsek

Jméno

Funkce

Mobil

email

Ing. Čech Jiří

Ekonom

777 740 216

jiri.cech@bss-so.czKolářová

Kolářová Michaela

Ekonom

731 501 849

michaela.kolarova@bss-so.cz 

Skalická Martina

Ekonom

734 757 680

martina.skalicka@bss-so.cz

Novotná Zdeňka

Mzdová účetní, personalistka

777 740 210

novotna2@bss-so.cz

 

Správa nemovitostí

Jméno

Funkce

Mobil

email

Benoni Robert 

Správce areálu

725 196 960

robert.benoni@bss-so.cz 

Oršulová Dagmar

Ubytovna

777 740 214

dagmar.orsulova@bss-so.cz  

Paikrt Milan

Údržba bss

731 501 842

 

Krejčí David 

H centrum

777 005 072

info@hcentrumsokolov.cz 

Lát Jiří

Údržba Ural

720 167 203

jiri.lat@bss-so.cz

 
 
 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
bss